1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Xbox Оне Controller + Wireless Adapter for Windows 10

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од LaLi, 2 Март 2018.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. LaLi

  LaLi
  Gaining Experience

  322
  204
  3 Февруари 2010
  Машко
  Се продава Xbox Оне Controller + адаптер за windows
  ендасшка само пробано и толку не користено

  цена 3300 ден.

  [​IMG]


  [​IMG]
   
  На skullmonkey и Razor-mk им се допаѓа ова.
 2. LaLi

  LaLi
  Gaining Experience

  322
  204
  3 Февруари 2010
  Машко
  Продадено на @salamander

  клуч
  и може да се премести насловот во продавам по грешка е направено подарувам ...
   
Слични теми
 1. Revan
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,185
 2. Pinceta
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,715
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...