1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Xbox one 500gb

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од vladimir171, 13 Декември 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Планирам да се подновам со Х па сакам да го дадам мојот xbox one.

  Конзолата е првата верзија не e S.
  Го земав од член од форумов има околу 27 игри, два контролери од кои едниот е со конектор за слушалки а другиот нема (Ги имам кутиите од контролерите). Оштетувања нема на конзолата, си седи во фиока надвор од дофат на деца исто важи и за контролерите копчињата сеуште не се расклацкани и физички немаат оштетувања.

  Може заборавам некоја но отприлика листата на игрите е:
  Alan Wake
  Dying Light
  Bayoneta
  bully
  Condemned
  Crackdown
  The elder scroll online
  The evil within
  Fable ii
  Far cry 5
  Metro 2033
  Metro Last light
  Outlast
  Phantom Dust
  Resident Evil 0,2,4,6
  Slender
  Titanfall
  Styx
  Soul Calibur
  Far cry- New - диск
  Dark Souls 3 - диск
  Witcher 3 со Heart of Stone и The Blood and Wine
  Assassins creed Unity
  Dance central

  Доколку има некои прашања околу конзолата пишете пп.
   
 2. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Нема проценки па нека иде за цена од 15 000 комплет.
  За комбинации пишете пп.
   
 3. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Нова цена 14 000 со два 12 000 со еден контролер.
   
 4. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Нова цена 13 000 комплет.
   
 5. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
 6. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Far cry new dawn и Dark souls 3 се дадени
  Останатите игри се дигитални.
  Нова цена 9000 со еден контролер, 10000 со два.
   
 7. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Прифаќам и замена за мобилен, може и со моја доплата.
   
 8. vladimir171

  vladimir171
  Gaining Experience

  363
  182
  15 ноември 2007
  Машко
  Продадено, може клуч.
   
Слични теми
 1. Banjifiko
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  948
 2. Miki772
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  766
 3. Uber-

  Продадено HDD 500 GB

  Одговори:
  13
  Прегледи:
  1,071
 4. kirems
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  398
 5. SpiritBond
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  909
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...