Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

Продадено Xbox Контролер

Статус
Затворена за нови мислења.

fuzzjaw

Unstoppable
13 јануари 2014
2.059
3.827
fuzzjaw додаде нов оглас:

Xbox Контролер - Проценка

Како што гласи насловот, барам проценка на Xbox контролер, од последните модели кои доаѓаат со Series S/X, со Bluetooth. Црна боја.

Контролерот е купен пред некоја година, а е игран 10-15 саати, уште е со првите батерии. Состојба беспрекорна, и козметички и функционално, без траги на користење. Го продавам бидејќи немам повеќе потреба од истиот.

Оди само контролер, немам кутија/кабел.

Погледнете го атачментот 132568

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
46.550
Мислења
964.773
Членови
34.920
Огласи
2.634
Најнов член
ekamcevski
На врв Дно