• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Xbox 360

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
и јас истото се прашував,ама никаде не најдов.ако најдеш те молам пиши.
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

stefan_cefko

Intern
2 јули 2008
4
0
abe ja najdov na dve mesta i kao za maler kaj edniot nema na lager a kaj drugiov ima ali nekoja nova verzija so nema cip. BTW ima u germanos ali izgor se
 
  • Ја почнал/а темата
  • #5

stefan_cefko

Intern
2 јули 2008
4
0
u kumanovo cipuvan 300 evra u skopje necipuvan isto 300 a u germanos necipuvan 27000 den. ili u prevod 440 evra(ludaci)
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
ти барем нешто си нашол,јас ништо,ај ако не земи си од куманово тој,овие германос ке те изгорат до коска и ке ти се смеат додека не дојдеш дома,ако најдам нешто ке пишам,ама не гарантирам баш.
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Дечки Германос бе имаат баш вчера гледав ценовник некаде 30000 беше (барем така мислам дека беше не ме држете за збор).
 

The Shadow

Intern
30 март 2008
576
5
@Comander,абе ние гледаме нешто поефтино од 30000,глеаш дечково нашол за 300 еура,а не ваму да ме шурат,600 еура не им давам
 

kik4o

Intern
9 ноември 2008
1
0
xbox360

Abe najeftino ako sakate da kupite od USA nara4ajte ke vi dojde negde 48$shipping(morate preku kreditna karticka).I plus 250$ najeftiniot xbox360.Se na se doagja negde 300$ toa ti e 14500 den,i plus ako treba handling da platite toa nema da bide tolku skapo...toa e se.
 

Fiasco

Gaining Experience
2 март 2008
3,036
203
404
www.igorjanevski.com
Abe najeftino ako sakate da kupite od USA nara4ajte ke vi dojde negde 48(morate preku kreditna karticka).I plus 250$ najeftiniot xbox360.Se na se doagja negde 300$ toa ti e 14500 den,i plus ako treba handling da platite toa nema da bide tolku skapo...toa e se.
Се прашувам од каде ли би нарачал за да ти стигне од САД...
Нема достава на техника од САД во МК.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,054
Мислења
860,987
Членови
29,910
Најнов член
Bender
На врв Дно