1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xbox 360 Wireless Controller + Receiver + Skin

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од -={K-O-R-U-N}=-, 3 Август 2017.

 1. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,550
  1,629
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Продавам одлично сочуван црн Xbox 360 безжичен контролер во комплет со безжичен рисивер, силиконска маска и силиконски додатоци/навлаки за аналозите. Нема проблем со копчињата ниту аналозите, ниту е лупан или фрлан (не играм Fifa/PES/NBA :D )
  Го продавам зошто ќе си земам контролер од Xbox One.

  Се комплет за 1500 ден.

  2.jpg

  1.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg
   
 2. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,550
  1,629
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
 3. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,932
  3,051
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Ааааааааргхјфјдхддгг....
  Дај за мене! :(
   
  StOrMK, Arabian, Jovan2389 и на уште 1 им се допаѓа ова.
 4. skullmonkey

  skullmonkey
  Модератор

  3,932
  3,051
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  От, од кај го зема скинот?
   
 5. -={K-O-R-U-N}=-

  -={K-O-R-U-N}=-
  Practice makes perfect

  1,550
  1,629
  6 ноември 2012
  Машко
  Мрежен администратор, IT, BTC
  Here you go.
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Pinceta
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,564
 2. Вајкинг
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  371
Вчитување...

Сподели

Вчитување...