1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xbox 360 E

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Вајкинг, 31 oктомври 2019.

 1. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,205
  9 Јуни 2015
  Машко
  72342237_542702909815124_5189509989055594496_n.jpg

  конзолата е произведена 2014 година, доаѓа со 1 контролер и USB Stick 8GB (нема хард диск)

  4000 денари
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,205
  9 Јуни 2015
  Машко
  3500
   
  На Tozo8 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,205
  9 Јуни 2015
  Машко
 4. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,205
  9 Јуни 2015
  Машко
 5. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,205
  9 Јуни 2015
  Машко
  земајки ги во предвид цените на конкурентните производи на IT форум, конзолата добива нова цена од 13.000 денари.
   
  На nikigo, SiPy`, neW1 и уште 6 други им се допаѓа ова.
 6. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,205
  9 Јуни 2015
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  gOJDO

  gOJDO
  Epic

  9,695
  14,324
  23 Јануари 2008
  диско денсер
  до кој?
   
 8. VerifiedUsers Overlay
  Вајкинг

  Вајкинг
  Practice makes perfect

  990
  1,205
  9 Јуни 2015
  Машко
  13ти
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. thexfiles125
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  1,266
 2. ImTheDude
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  781
 3. ARMac
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  401
 4. kirems
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  398
 5. SpiritBond
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  908
Вчитување...

Сподели

Вчитување...