1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено xbox 360 controller+wireless adapter for pc

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Goran27, 18 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  300
  319
  5 Јануари 2014
  Машко
  Црна боја , воопшто не користен ( нов )
  Локација : Битола
  Достава до вашиот дом преку карго експрес ( на ваша сметка )
  Фиксна цена 2000 денари
  Слики ке ставам утре
   
  На Molec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,118
  3,259
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Чипуван?
  Сликни го позади кодот. Ако се чипува може да се соговараме.
   
 3. VerifiedUsers Overlay
  HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,216
  4,666
  4 ноември 2013
  Машко
  Брату, каков чипуван :D
  Контролер продава :)
   
  На TylerMkD, skullmonkey, mkgunner и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  300
  319
  5 Јануари 2014
  Машко
  edinstven kod so go najdov e ovaj na kutijata x16-87923-02
   
 5. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  300
  319
  5 Јануари 2014
  Машко
  i mene me podzacudi malce :)
   
 6. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  300
  319
  5 Јануари 2014
  Машко
 7. VerifiedUsers Overlay
  skullmonkey

  skullmonkey
  Unstoppable

  4,118
  3,259
  25 Април 2007
  Машко
  Актер
  Ух грешка моја. Извини.
   
 8. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  300
  319
  5 Јануари 2014
  Машко
 9. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  300
  319
  5 Јануари 2014
  Машко
 10. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  300
  319
  5 Јануари 2014
  Машко
 11. Goran27

  Goran27
  Gaining Experience

  300
  319
  5 Јануари 2014
  Машко
  prodaden , so zdravje da si go sluzi clenot , moze kluc
   
Слични теми
 1. Pinceta
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,675
 2. LaLi
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  485
 3. The_Witch_Hunter
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  392
 4. HardCorec
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,057
 5. Martin Arsov
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  280
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...