1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Xbox 360 controller со Play & charge kit + receiver

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Lalevskog, 17 Септември 2019.

 1. Lalevskog

  Lalevskog
  Gaining Experience

  135
  115
  2 Мај 2014
  Машко
  Контролерот е купен од форумов ( од Hardcorec ), се додава оригинален receiver на понудата.

  Цена 2к IMG_20190916_195023-min.jpg IMG_20190916_195635-min.jpg
   
  На skullmonkey му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. Pinceta
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,566
 2. -={K-O-R-U-N}=-
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  640
 3. Вајкинг
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  692
 4. UnderMyRules
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  399
 5. thexfiles125
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  889
Вчитување...

Сподели

Вчитување...