• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
  Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

  Со почит It.mk
 • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Хард дискови Western Digital 6Tb

 • Ја почнал/а темата
 • #1

CyberTm

Gaining Experience
21 ноември 2009
448
94
Се продаваат хард дискови нови 3.5" 6Tb Western Digital Purple, модел WD62PURZ.

Цена: 230 евра
Моментално на залиха, ограничена количина.
Контакт: 076/476-017
 
 • Ја почнал/а темата
 • #2

CyberTm

Gaining Experience
21 ноември 2009
448
94
Сите дискови се продадени. Доколку има нова количина ќе пишам дополнително
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,038
Мислења
855,003
Членови
29,644
Најнов член
Ogi1990
На врв Дно