• Поради преголемиот интерес за графички карти, и злоупотребата на платформата за личен профит, се забранува проценка на графички карти на неопределено време.
    Секој кој нема да го почитува ова правило ќе му биде одземено правото на огласување перманентно.

    Со почит It.mk
  • Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Хард Диск Hitachi Travelstar Z5K500 2.5'

  • Ја почнал/а темата
  • #1

mickeymkd

Intern
7 јануари 2009
413
42
Дискот е изваден од лаптоп и е многу малку користен. Цена 1000 денари.

Во прилог се тестовите, инаку тестиран е преку усб3.0 екстерна кутија:
1.png 2.png 3.jpg
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,087
Мислења
838,210
Членови
29,009
Најнов член
frameofmind
На врв Дно