1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

хакирање во вид на игра

Дискусија во форумот 'Останато' започната од petar.bt, 29 Декември 2007.

 1. petar.bt

  petar.bt
  Intern

  731
  20
  12 Август 2007
  дали некој знај некоја web страна во која можиш да хакираш на пример како што беше www.try2hack.nl
   
 2. DaRkSlidE

  DaRkSlidE
  Intern

  152
  2
  14 Мај 2007
 3. petar.bt

  petar.bt
  Intern

  731
  20
  12 Август 2007
  фала ти многу

  фала ти многу
   
 4. SwIPE

  SwIPE
  Intern

  346
  5
  29 Мај 2007
  Пред ден-два беше недостапна Web странава, гледам сега средиле работа.
   
 5. vandalko

  vandalko
  Intern

  110
  0
  12 Декември 2007

Сподели

Вчитување...