• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Хакиран e-mail системот на ПЕНТАГОН

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

SwIPE

Intern
29 мај 2007
346
5
Токму така, e-mail системот на ПЕНТАГОН (односно The Defense Department Of USA) е хакиран. Дали се '' жолтиве '' или некој друг засега не се знае.
За повеќе информации ТУКА
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,556
Мислења
823,224
Членови
28,061
Најнов член
Viktorofski
На врв Дно