1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Хакери плаќаат 25,000 евра за стар Nokia 1100 - Bochum made

Дискусија во форумот 'Сигурност кај мобилни телефони' започната од Password, 21 Април 2009.

 1. maci

  maci
  On your way to fame

  2,905
  642
  2 Април 2008
  тешко овде некој да ја работел таква работа,печатење кредитни картички.
  објасни убаво за што станува збор.
   
Слични теми
 1. AMD_fan
  Одговори:
  29
  Прегледи:
  4,407
 2. mariomako
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  896
 3. Dimz
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,271
Вчитување...

Сподели

Вчитување...