Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
 • Хеј Гостин сакаш да отвориш нов оглас, но не можеш да го сториш тоа?
  Најверојатно си пропуштил дека е активиран нов сервис наречен ИТ Огласник Ѕирни го тука и ако сакаш да прочиташ повеќе, да дадеш некаква идеа, пофалба или критика за истиот куцни ни тука будно ја следиме темата и одговараме на вашите пораки.

  Со почит,
  Вашиот ИТ.МК

X570 може и некои X470 X370

Статус
Затворена за нови мислења.

gamer-eddie

Practice makes perfect
22 април 2007
1.118
1.711
Skopje
gamer-eddie's setup  
Processor & Cooler
CPU i7 4790К Deep Cool Captain 360EX
Motherboard
Asus Maximus 7 Formula
Storage
Bunch Of Disks
PSU
Cooler Master Vanguard 850W
RAM
32GB Kingston Beast 2400mhz
Video card
OnBoard madafakaz :) & понекад GTX 980Ti Matrix
Case
Corsair 780T
Mouse
R.A.T. 7
Keyboard
Asus Cerberus
Audio
Logitech G330
Monitor
BENQ GW2760
OS
Windows 7 Ultimate 64bit & гомноно 10-ка
gamer-eddie додаде нов оглас:

X570 може и некои X470 X370 - Проценка

Ај здраво
Барам некоја од следниве модели

-X570S AORUS MASTER - ^^^
-X570S AORUS PRO
-X570 AORUS XTREME
-ROG Crosshair VIII Extreme
-ROG Crosshair VIII Dark Hero - ^^^
-ROG Crosshair VII Hero - VI Hero X470/X370 - ^^^
-MEG X570S ACE MAX
-MEG X570S UNIFY-X MAX
-MPG X570S CARBON MAX
-EVGA X570 DARK
-EVGA X570 FTW - ^^^

НЕ мора да е нова , може и користена
На тие кај што иам ставено " ^ " знакче значи тие имаат предност
Контакт овде или на 071 21 21 25
Фала до сите

Видете го целиот оглас...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.119
Мислења
974.980
Членови
35.425
Најнов член
Malcolm
На врв Дно