1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

X550J копче (switch) за вклучување

Дискусија во форумот 'Преносни компјутери и таблети' започната од mihovkris, 22 Април 2019.

 1. mihovkris

  mihovkris
  On your way to fame

  851
  555
  1 Јуни 2016
  Здраво дечки.
  Дали знаете во македонијава дали може да се најде вакво копче (свич)?
  Еве како изгледа

  upload_2019-4-22_0-15-34.png

  Воедно доколку некој има тука, и не му треба, би сакал да го купам.
  Благодарам.

  ПС: Порачано од ebay, ама ќе ми треба во скоро време да не го отварам лаптопот и да го вклучувам со кабелчето директ на матична додека е вклучен во струја :D
   

Сподели

Вчитување...