1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

X-LITE

Дискусија во форумот 'Софтвер за останати видови на ИТ уреди' започната од uwemi, 21 Јануари 2020.

 1. uwemi

  uwemi
  Unbeatable

  4,761
  4,314
  20 Февруари 2011
  Машко
  Pozdrav,

  Potrebna mi e pomos vo vrska so gorenavedenata programa X-LITE, istata mi treba za razgovori vo stranstvo sto sve e potrebno da se ima za da moze programata da si funksionira kompletno bez problemi.
   
Слични теми
 1. Pece Elektronika
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  4,249
 2. mihovkris
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,025
 3. mihovkris
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  402
 4. SiPy`
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  430
 5. Krk198
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  580
Вчитување...

Сподели

Вчитување...