1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено X-Fi Titanium PCIe 7.1

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од Costigan_Jr, 6 Јуни 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,831
  3,909
  5 Јули 2013
  SOUND BLASTER X-FI TITANIUM PCIe 7.1
  pdt_17931.png

  Спецификации тука


  Во одлична состојба, користена, тестирана на Windows 10. Работи без никакви проблеми. Ја продавам бидејќи си купив поубава.

  Цена 2500 денари.
   
  Последна промена: 30 Јули 2019
  На gremlin и Luxell им се допаѓа ова.
 2. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,831
  3,909
  5 Јули 2013
 3. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,831
  3,909
  5 Јули 2013
  Последна промена: 17 Август 2019
  На Lazarko му/ѝ се допаѓа ова.
 4. VerifiedUsers Overlay
  Costigan_Jr

  Costigan_Jr
  Unstoppable

  2,831
  3,909
  5 Јули 2013
  продадено на г-дин стружанец - @JunkieMKD :) со здравје да си ја користиш друже ;)
   
  На krema и JunkieMKD им се допаѓа ова.
Слични теми
 1. gremlin
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  394
 2. shifty
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  343
 3. Costigan_Jr
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  248
 4. Angel
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  316
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...