• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

www.zdravstvo.gov.mk

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
810
692
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
pa dali e ova normalno ova e sramota stvarno pisete na google ministerstvo za zdrastvo i videte sto ke vi pojavi!
 

Атачменти

  • untitled.jpg
    untitled.jpg
    88,5 KB · Прегледи: 61
17 февруари 2008
193
2
:ua::ua: откако отидов на странава нон-стоп имам port scan од 69.143.127.220. што му е на човеков:chudenje::zbunet3:
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3.007
531
www.ibiz.mk
па тоа е сајт за здравство што вие мислите
:rolleyes::rolleyes:
леле до каде ни отиде државичката
следно што е vlada.gov.mk да има backdoor тројанци
 

Romanticen

Intern
6 јануари 2008
206
9
romanticni.com.mk
А дали пробавте да гласате на страната? Ако не, пробајте :LOL::LOL:

btw има интересни теми... само што нема кој да ги среди :ua:
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4.843
924
Ohrid
WoW.. No Comment..
dli9h5.jpg

:ua:
 

Taurus

Модератор
13 октомври 2007
2.479
1.300
dribbble.com
Taurus's setup  
Processor & Cooler
i5-2500K Quad 3.3GHz LGA 1155 6MB + Cooler Deepcool Gammaxx 200
Motherboard
Gigabyte Z68P-DS3
Storage
WD 1ТB SATA3 Caviar Black 7200rpm 64MB + SSD 2.5" Samsung 850 Evo 250GB
PSU
460W Gigabyte Superb Real Power
RAM
2x4GB DDR3 1866Mhz Kingston CL11 HyperX Genesis
Video card
Sapphire ATI PCX R9 270X 2GB GDDR5
Case
Gigabyte LUXO X140
Mouse
Zalman ZM-M300 Black
Keyboard
Sweex Illuminating
Audio
DeLux 2.1
Monitor
Dell UltraSharp U2311H 23" e-IPS
OS
Win 8.1
На сајтот му треба вакцина :))
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4.717
220
www.foxmediahouse.com
На многу веб сајтови од владата дава вакви работи. Треба сериозно да се запрашаат во врска со безбедноста.
 

Drash

Intern
14 јули 2007
252
3
На македонски е поинтересно :D
mkhx0.jpg


Сепак треба да се превземе нешто, срамота е. :ua:
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3.007
531
www.ibiz.mk
ДА БЕГАМЕ

БЕгајте :):):):)

треба да се подсети дизајнерот т.е. доколку имаат или е жив сеуште
 

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2.497
77
Ц,ц,ц, ги контактирав,не ставиле ни маил за контакт,па требаше да најдам кој ја правел страната.Се надевам дека ке го избришат тројанот.
 

Kuzma

Баниран/a
18 јуни 2008
52
0
gamingmk.org
Да бегаме! :LOL::LOL::LOL::LOL::LOL:

Много, поточно никогаш не одам на овие сајтовите на влада, президент,здраство, мвр... пошто не ме интересирало ништо, барем за сеа :) така да не ми е битно што имат...
 

Todor91

On your way to fame
8 јануари 2008
810
692
Todor91's setup  
Processor & Cooler
Intel® Core™ i7-8750H CPU @ 2.20GHz
Motherboard
Asus P8B75-M LX
Storage
ssd m2 KINGSTON SA1000M8240G| Hard Drive: Western Digital WDC WD10SPZX-17Z10T1
RAM
Kingston 24 GB (DDR4-2662)
Video card
NVIDIA GeForce GTX 1050 4096 MB GDDR5
Mouse
Bloody V7
Monitor
MSI
OS
Microsoft Windows 10 (10.0) Professional 64-bit
i mene ne me interesira ali gleam ili tatko mi ili majka mi sedele na net i si cepkav na google sto sve pisvuvale i go vidov toa onaka na ,,tepka" :D ali stvarno e sramota ova!
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43.663
Мислења
889.178
Членови
31.503
Огласи
34
Најнов член
IsabellaArchie
На врв Дно