• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

www.viruslist.com

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Интересен сајт каде што можете да се информирате околу интернет безбедност.Можете да дознаете кој ги прави вирусите,како да се заштитите од вируси,спам,како да откриете хакерски напад,и уште многу интересни и корисни работи.Па зошто чекате,посетете го сајтот тука.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,543
Мислења
859,051
Членови
29,942
Најнов член
taurusmk
На врв Дно