• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

www.ukumanovo.com.mk defeaced by dedo mraz..

Статус
Затворена за нови мислења.

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
interesno :)
btw. Aj toa sho uspeal uspeal.. ama barem neshto podrugo da stavel na stranata..
Od kade go izmislil pak ova "Сликај па!!!".. Nema vrska..
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Среќна нова година!!!
П.С. Море кумановци ви мрдаат вас газињата, имам еден другар на полициска академија баш ми кажуваше мах 5 години, и плус забрана за користење компјутер.
 

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Среќна нова година!!!
П.С. Море кумановци ви мрдаат вас газињата, имам еден другар на полициска академија баш ми кажуваше мах 5 години, и плус забрана за користење компјутер.
Тоа ќе боли... :))
 

Pepsi Man

Intern
1 март 2008
171
21
pepso.blog.com.mk
Овој ќе стои 7 д`на 12 сата 16 минуте :D

овој ник дедо мраз ми е познат од некаде, ко да го имам видено на некој форум
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
А што е муабетот со ова "7 д`на 12 сата 16 минуте"? :)
 

hmmm

Gaining Experience
30 ноември 2007
1,242
80
hmmm's setup  
Processor & Cooler
i5 3570k @4.2GHz & CM Hyper 212+
Motherboard
AsRock Z77 Pro3
Storage
Samsung 840 EVO 120GB + WD Black 1TB
PSU
Corsair CX600
RAM
2x4GB G.Skill Sniper 1600MHz
Video card
HD4000
Case
Custom
Mouse
Gigabyte GM-M7000
Keyboard
Generic
Audio
Asus Xonar DG
Monitor
Compaq Q2159
OS
Windows 8 64bit
deka ke bide so toj index uste 7 dena, 12 casa i 16 minuti, bar ja taka razbrav
 

vik

Intern
14 април 2007
1,936
31
Абе разбрав и јас тоа ама, што баш 7 дена, 12 сати и 16 минути? Смешно ми е малце. :D
 

Alexandar

Gaining Experience
21 мај 2007
2,514
90
Среќна нова година!!!
П.С. Море кумановци ви мрдаат вас газињата, имам еден другар на полициска академија баш ми кажуваше мах 5 години, и плус забрана за користење компјутер.
Абе 5 године се издржува во затвор, ама забраната...поарно смртна казна.
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
Ostaveno e timer na stranata koj avtomatski se namaluva..
ex.
Овој ке стои 7 д'на 10 сата 45 минутe
Овој ке стои 7 д'на 10 сата 44 минутe
Овој ке стои 7 д'на 10 сата 43 минутe
...
Овој ке стои 7 д'на 9 сата 59 минутe
...
Овој ке стои 7 д'на 9 сата 35 минутe
..
Jasen sum..? ;D
 

Commie

Gaining Experience
27 октомври 2007
4,717
218
www.foxmediahouse.com
Ostaveno e timer na stranata koj avtomatski se namaluva..
ex.
Овој ке стои 7 д'на 10 сата 45 минутe
Овој ке стои 7 д'на 10 сата 44 минутe
Овој ке стои 7 д'на 10 сата 43 минутe
...
Овој ке стои 7 д'на 9 сата 59 минутe
...
Овој ке стои 7 д'на 9 сата 35 минутe
..
Jasen sum..? ;D
Како ден
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,925
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно