• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

www.systemrequirementslab.com

  • Ја почнал/а темата
  • #1
18 август 2008
125
21
Ovaa internet stranica e mnogu korisna za gejmerite na PC.Vi preporacuvam pred da se odlucite da kupite nekoja igra ili da ja downloadirate od internet da poglednete vo ovaa stranica .Stranicata ima moznost da vi dade informacii dali vasiot kompjuter so negovite performansi ke ja poddrzi igrata.Sekoja igra si ima svoi minimalni i preporaclivi nivoa.Dokolku vasiot kompjuter gi zadovoluva preporaclivite baranja togash igrata ke ja igrate bez problem :D.Se nadevam deka stranicata ke vi pomogne.

http://www.systemrequirementslab.com

pozz
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
хмммз.. Кога купувам некоја игра секогаш прашувам дали играта може да се игра на таа и таа конфигурација..

Кога спуштам, на кое и да било место од самата игра стојат побарувачките од играта ..
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3
18 август 2008
125
21
Mozebi ti prasuvas ama nekoj drug ne.Go staviv sajtot zatoa sto e interesen i mozebi ke mu pomogne na nekogo.Nemas valjda nesto protiv sto sum go postavil?! :D

pozz
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,048
Мислења
860,911
Членови
29,909
Најнов член
Klosus
На врв Дно