• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

www.stipfashion.com/photoalbum

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

kapkavino

Intern
13 мај 2007
43
0
www.stipfashion.com
ovde mozete da stavate vashi sliki podeleni po gradovi, ili bilo kakvi drugi sliki sto smetate deka se dobri, se nadevam ke vi se dopadne stranata. Pozdrav.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,708
Мислења
862,870
Членови
30,052
Најнов член
Tomtomtom
На врв Дно