• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

www.prijateli.com.mk

  • Ја почнал/а темата Angel
  • Време на почнување
Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

Angel

Intern
21 април 2007
314
28
Ве молам доколку некој познава администратор на сајтот нека прати пп, или нека пише на форумот, потребно ми е итно.
 

D

Администратор
31 март 2007
3,292
2,000
www.iwmnetwork.com
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Angel

Intern
21 април 2007
314
28
пробав и таму. сеуште немам одговор. Ако некој знае била каква друга информација нека пише
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,704
Мислења
849,054
Членови
29,434
Најнов член
patlidzan
На врв Дно