• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

www.goal.com.mk

AMD_fan

Gaining Experience
10 ноември 2007
3.646
139
Интересен сајт за фудбалските фанови. :bravo:
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44.159
Мислења
891.789
Членови
31.500
Огласи
31
Најнов член
Stefanija99
На врв Дно