• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

www.gametracker.com

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Stane

Gaining Experience
4 октомври 2007
2,497
77
Одличен сајт каде што можете да барате,сервери од различни игри,нивните IP адреси,од која држава се итн.Посетете го тука.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,674
Мислења
830,225
Членови
28,673
Најнов член
Nenad Mirovski
На врв Дно