1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Wrong Drive

Дискусија во форумот 'Off-topic теми' започната од HijackHacker, 14 Мај 2008.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  [​IMG]
  Налетав на сликава на baltazar.com.mk.
  :p
   
 2. Arhil

  Arhil
  Intern

  102
  1
  8 Август 2007
  Хахаха старо е ова ама смешно е!!!!
  :LOL::LOL::LOL:
   
 3. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
 4. GargamelX

  GargamelX
  Intern

  51
  1
  19 Јануари 2008
 5. vik

  vik
  Intern

  1,936
  31
  14 Април 2007
  :rofl2:
  :LOL::LOL:
   
 6. fuUuUzZzZy

  fuUuUzZzZy
  Mr. Sensei

  4,836
  824
  14 Декември 2007
  Машко
  Game developer, VFX Artist
  Interesno..
  btw. shto bara temava vo: "Мултимедија » Графика":chudenje:
   
 7. vandalko

  vandalko
  Intern

  110
  0
  12 Декември 2007
  so ke kazete za ovoa
   

  Прикачени датотеки:

 8. leopard

  leopard
  Intern

  60
  5
  13 Март 2008
  :LOL::LOL::LOL::LOL:
   
 9. hmmm

  hmmm
  Gaining Experience

  1,242
  81
  30 ноември 2007
 10. Fiasco

  Fiasco
  Gaining Experience

  3,036
  203
  2 Март 2008
  :LOL: wrong drive ahahah:LOL:
   
 11. HijackHacker

  HijackHacker
  Gaining Experience

  5,108
  296
  21 Февруари 2008
  Машко
  Web Designer
  Па мислев дека тука и е местото, али арно што ја преместиле.
   
 12. Vlatzki

  Vlatzki
  Gaining Experience

  1,259
  300
  1 Мај 2008
  :LOL::LOL::bravo::bravo::LOL::LOL:
   
 13. BoXeR

  BoXeR
  Intern

  58
  0
  14 Мај 2008
  lilaaa so li nema da vidis!!!
   
 14. trakilaki

  trakilaki
  Intern

  1,084
  18
  15 Мај 2008
Слични теми
 1. Ata
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  850
 2. Fiasco
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,393
 3. Ivica_M
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,661
 4. Vavo
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  608
 5. smole
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  871
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...