1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Wraith Prism with RGB LED

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од mkextremer, 21 Септември 2019.

 1. mkextremer

  mkextremer
  On your way to fame

  1,115
  990
  4 Февруари 2014
  Машко
  Нов, сеуште не е отворен од кутија.

  2000 денари фиксно.
   
  darkosneze, Ребро, gamer-eddie и на уште 1 им се допаѓа ова.
 2. mkextremer

  mkextremer
  On your way to fame

  1,115
  990
  4 Февруари 2014
  Машко
 3. mkextremer

  mkextremer
  On your way to fame

  1,115
  990
  4 Февруари 2014
  Машко
Слични теми
 1. stevo15
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  615
 2. Costigan_Jr
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  589
 3. tomaso
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  353
 4. Costigan_Jr
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  473
 5. gamer-eddie
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  483
Вчитување...

Сподели

Вчитување...