1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Wraith Prism RGB новф

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од gamer-eddie, 16 oктомври 2019.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. gamer-eddie

  gamer-eddie
  Practice makes perfect

  928
  1,516
  22 Април 2007
  Машко
  profesionalen ebi-veter
  хепа вишок ми е, хепа го штиткам :) 2000ден
   

  Прикачени датотеки:

  На StefAngel, RagingDemon, Ребро и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. gamer-eddie

  gamer-eddie
  Practice makes perfect

  928
  1,516
  22 Април 2007
  Машко
  profesionalen ebi-veter
 3. gamer-eddie

  gamer-eddie
  Practice makes perfect

  928
  1,516
  22 Април 2007
  Машко
  profesionalen ebi-veter
  продадено клуч
   
  На gOJDO му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. stevo15
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  544
 2. Costigan_Jr
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  540
 3. tomaso
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  307
 4. mkextremer
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  579
 5. Costigan_Jr
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  411
Вчитување...
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...