• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

WOW The Burning Crusade.

Статус
Затворена за нови мислења.
  • Ја почнал/а темата
  • #1

psybaron

Intern
10 април 2007
745
48
Куманово
markoaleksic.com
Bas me interesira dali e izlezena Burning crusade vo Mkd.? ja vidov nesto na interenet deka vo evropa e najavena za 08/2007 sto uopste ne mi bese logicno? i za tie sto igraat wow..ima li razlika pomegju amerikanska i evropska verzija?
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,580
Мислења
823,870
Членови
28,079
Најнов член
ivannalex
На врв Дно