• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

WOW PSC

  • Ја почнал/а темата
  • #1

HijackHacker

Gaining Experience
21 февруари 2008
5,108
297
www.gorjan.info
Секој кој што игра WOW на бесплатни сервери, многу ќе му се доппадне алаткава. Со неа можеш да менуваш бесплатни сервери, брзо и лесно.
У спут, јас ја направив сабајле, досадно ми беше, а сакав нешто вакво.

Preview:


Линк за симнуванје:
http://rapidshare.com/files/98458332/Install.rar.html
 

Password

Intern
10 април 2007
393
9
WOW Besplatni serveri - SUX. Barem eden od milionite da imase so e slicen so originalnite. Imam menuvano menuvano serveri... Original rullz. 800 den plakas ama vredi :)
 

Freaker

Intern
9 април 2007
418
8
интересна алатка, ќе ја пробам но во моментов играм само на еден сервер ravencrest еден од подобрите приватни сервери
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,842
885
Ohrid
wowscape mislam deka e eden od vodechkite vo momentov od free servery
Poln e i na hard , i hight-rate i fun..
Momentalno so nego se zanimavam..
A alatkata dobra e , samo sho nemam potreba da menuvam vo momentov, taka da ne mi vrshi rabota vo momentov..
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,548
Мислења
823,090
Членови
28,059
Најнов член
Даниел2222
На врв Дно