1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

wow problem

Дискусија во форумот 'PC' започната од DzafeR, 9 ноември 2010.

 1. DzafeR

  DzafeR
  Intern

  23
  0
  28 Јули 2010
  zosto mi pravi na site serveri disconet :((
   
 2. bruno_duke

  bruno_duke
  Intern

  26
  0
  8 ноември 2010
  Mozda nemas dosta bandwidth ili nekoj ti krade net. Moze da e bilo sto.
   
 3. DzafeR

  DzafeR
  Intern

  23
  0
  28 Јули 2010
  za kradenje ne e ama neznam se so sakase se simna ajde preporacaj mi nekoj server
   
 4. bruno_duke

  bruno_duke
  Intern

  26
  0
  8 ноември 2010
  Za wow? Pa idi pobaraj na gametracker.com i vidi od bugarskite serveri imaat dobar pristap moz i nema da laguvas malce samo
   
 5. DzafeR

  DzafeR
  Intern

  23
  0
  28 Јули 2010
  Методи Донски Џафер najdi me na fb da vidam so kako ok ili ?
   
Слични теми
 1. Ackio
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  844
 2. sanjago4e
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,532
 3. Anita972
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  2,079
 4. Nikito
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,369
 5. ChuleTheJudge
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,223
Вчитување...

Сподели

Вчитување...