WoW Eu Game time

kikoskmk

Intern
9 септември 2011
1
0
Доста плаќавте по 2000 денари за гејмкард. Сега постои можност за пониска цена да добиете 2 месеца на сигурен начин со гаранција!!!Сето ова е возможно и во Македонија сега преку опцијата RAF Game-Time (RAF - Recruit a Friend) на сите World of Warcraft EU Serveri!!!

Понуда:
1 Mesec RAF Game-Time - 600 denari
2 Meseca RAF Game-Time - 1100 denari
3 Meseca RAF Game-Time - 1650 denari
1 Mesec RAF Game-Time + X53 raketa - 1000 denari

НАЈНОВО!!! WOW EU ACCOUNT(CLASSIC+TBC+30DAYS GAMEPLAY) ЗА НЕВЕРОЈАТНИ 850 ДЕНАРИ!

За повеќе информации околу начинот и плаќањето обратете ми се на e-mail, на skype(skype name=elmaddness)или на број 071/488-378
Благодарам на довербата
 

tomi

Sensei Модератор
16 април 2007
9,838
8,972
Скопје
kako sto znam seuste e zabraneto,sega proveriv (Access denied

Recruit a Friend is not available in all countries. For more details, please read the FAQ.
 

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн администрација

Статистика

Теми
44,029
Мислења
870,509
Членови
30,365
Најнов член
Meri2310
На врв Дно