1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

WoW Classic

Дискусија во форумот 'Гејминг општество' започната од Martinovski, 27 Јуни 2020.

 1. Martinovski

  Martinovski
  Gaining Experience

  618
  248
  4 oктомври 2011
  Има ли сеуште некој што игра класик? Ако има, кој реалм и шо фикција? Јас сум на Mirage Raceway - Horde, ако има некој, нека пише, ќе прајме пвп мвп нешто. Поздрав.
   
 2. spanska

  spanska
  Gaining Experience

  57
  64
  18 Јули 2019
  Машко
  На nogerffoger хорда сме 10 тина македонци во ист гилд
   
 3. joe_te

  joe_te
  Intern

  10
  10
  18 ноември 2015
  Машко
  endless.gg , серверот е супер ! има доста популација ако треба помош барајте ме
   
  На Lokvan му/ѝ се допаѓа ова.
Слични теми
 1. mitash
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  1,773
 2. Ulrezaj
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  391
 3. Jedah
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  557
 4. c0mrade
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  1,022
 5. SonicMK
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  487
Вчитување...

Сподели

Вчитување...