• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Worm.Win32.NetBooster

ZzzzZzzz

Intern
30 мај 2007
84
3
И не заборавајте да направите disable/enable на System Restore!
Обично од таму, пак се креираат штеточини.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,987
Мислења
854,277
Членови
29,626
Најнов член
dzihat0
На врв Дно