• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

World Snooker Championship 2005

Статус
Затворена за нови мислења.

direktor.e

Intern
6 април 2007
608
4
Za zal, mnogu igri vo posledno vreme se pravat samo za consoli, kako Call of Duty 3 i GTA 4... idninata e vo konzolite
 

Alek24

Intern
18 април 2007
83
0
A znae li nekoj link za da se spusti nekoja postara verzija, na primer 2006. Fala
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,038
Мислења
837,369
Членови
28,971
Најнов член
Los_cojones
На врв Дно