1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

World of WarCraft книги?

Дискусија во форумот 'E-спорт' започната од Scofield, 10 ноември 2019.

 1. Scofield

  Scofield
  Intern

  32
  24
  23 Август 2019
  Машко
  Студент
  Дечки, каде можам во Скопје да купам WOW книги? Ве молам за сигурен одговор, благодарам однапред.
   
  На Psycore му/ѝ се допаѓа ова.
 2. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,110
  4,388
  4 ноември 2013
  Машко
  Ти пишав и во претходниот пост.
  Академска книга.
  (Или во kupikniga.mk)
   
  На skullmonkey и Ragnar им се допаѓа ова.
 3. Scofield

  Scofield
  Intern

  32
  24
  23 Август 2019
  Машко
  Студент
  Каде се наоѓа Академска книга, и дали знаеш од прилика која цена се?
   
 4. Psycore

  Psycore
  Gaining Experience

  482
  429
  12 ноември 2013
  Повеќето книги на Амазон, можеш да ги нарачаш и да ти бидат доставени во Македонија.

  Испратено од SM-N950F преку IT.mk форум апликација
   
  На Aowek му/ѝ се допаѓа ова.
 5. krashot

  krashot
  Gaining Experience

  119
  59
  21 Април 2013
  Машко
  Video Editor
  Да проверам јас убо дома, имав една колекција од WoW некој си книги. Цело паковање беше оригинал, ми го имаја дадено поклон од USA. Ќе те информирам утре
   
 6. Ragnar

  Ragnar
  On your way to fame

  753
  805
  9 Декември 2015
  Машко
 7. Jedah

  Jedah
  Practice makes perfect

  913
  1,392
  6 ноември 2007
  http://akademskakniga.mk/BooksM/BooksPoSubCat/0?barajPo=Any&search=Warcraft

  Зошто овај сајт десет години од своето постоење не е индексиран од страна на Google и истиот не го дава во пребарување? Каква пиздарија треба да имаш направено за Google да не те дава при search него да мораш директно преку конкретен URL да пристапуваш до сајтот?
   
 8. Mao

  Mao
  Gaining Experience

  922
  463
  5 Јуни 2007
  Машко
  Nema ssl, ne e responsiven i taka..


  Испратено од iPhone преку IT.mk форум апликација
   
 9. ARMac

  ARMac
  Орган

  6,003
  6,784
  2 oктомври 2010
  Машко
  Курајбер
  Има nofollow 100%
   
 10. Scofield

  Scofield
  Intern

  32
  24
  23 Август 2019
  Машко
  Студент
  Фала на членот што ми ја предложи "Академска Книга". Бев, купив, имаат огромен избор- препорачувам.
   
Слични теми
 1. Freaker
  Одговори:
  88
  Прегледи:
  10,705
 2. Freaker
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,877
 3. lakimens
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  1,187
 4. Aowek
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  871
 5. xenon
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  713
Вчитување...

Сподели

Вчитување...