• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Wordpress widget - Помош!!!

  • Ја почнал/а темата
  • #1

DarkoKicevo

Баниран/a
27 јуни 2012
107
21
здраво момци
ми треба да го адднам widget`от "Stay Connected" на мојата Wordpress страна. видете десно на страната за кој widget станува збор http://www.shoutmeloud.com/ или нешто слично предложете. фала
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,743
Мислења
856,577
Членови
29,747
Најнов член
Mitra1987
На врв Дно