1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Wordpress theme needed

Дискусија во форумот 'Блогирање и блогосфера' започната од CyberSpic, 17 Јуни 2009.

 1. CyberSpic

  CyberSpic
  Intern

  823
  26
  14 Април 2007
  Ми треба итно wordpress тема, со опции за custom header и custom background collor. Друго и не е многу битно. Линк ?
   
 2. JunkieMKD

  JunkieMKD
  Retro King

  2,330
  981
  3 Декември 2008
  Машко
  1 person likes this.
Слични теми
 1. Xenor
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,803
 2. mariomako
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  2,459
 3. Martinovski
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  898
 4. Seat
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  1,084
 5. l1d0v1c
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  1,784
Вчитување...

Сподели

Вчитување...