1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Wordpress tema

Дискусија во форумот 'WordPress' започната од Nikola147, 25 Февруари 2019.

 1. Nikola147

  Nikola147
  Intern

  22
  0
  3 Декември 2018
  Машко
  Nekoj da ponudi tema pogodna za e-biblioteka (cel sistem za postavuvanje knigi iznajmuvanje itn.)?
   
 2. Taurus

  Taurus
  Модератор

  2,344
  1,010
  13 oктомври 2007
  Машко
  UI Designer

Сподели

Вчитување...