Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Wordpress Elementor data entry

Статус
Затворена за нови мислења.

Fatal1ty_

Großmeister
28 февруари 2008
23.069
31.378
kalco.ru
Потребен ми е човек кој има искуство со wordpress и elementor да внесе содржина.

Ќе добиете документ на македонски и англиски кои ќе треба да ги внесете во соодветен пејџ. За транскрипција користиме polylang и премиум темплејт кој има вградени елементи (ваше е само да ги искористите).

Време за извршување на задачата 1-2 дена.
Плаќам колку ќе побарате (имајте на им дека знам колку кошта ваква услуга)
Исплаќам како сакате.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Нови мислења

Последни Теми

Онлајн членови

Статистика

Теми
45.587
Мислења
945.399
Членови
34.074
Огласи
1.967
Најнов член
colorizedpanda
На врв Дно