1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

WordFoto за Андроид ?

Дискусија во форумот 'Софтвер за мобилни уреди' започната од mdN, 7 Мај 2012.

 1. mdN

  mdN
  Intern

  175
  8
  26 Јануари 2009
  Погледнете ја WordFoto за iPhone и кажете ми дали ја има за Android пошто не ја гледам на маркетот и доколку ја нема а има некоја слична ве молам споделете ја. За iPhone работи беспрекорно добро.
   
 2. Bozter

  Bozter
  Баниран/a

  1,399
  662
  24 oктомври 2011
  Машко
  Iphone exclusive sorry bro.
   

Сподели

Вчитување...