Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Wondershare Filmora

almostanangwl

Intern
13 август 2012
31
7
Мислам дека не постои тема за овој програм на форумов, па решив да отворам јас.

Ме наведе тоа што досега користев кракната верзија. Неколку месеци не го користев софтверот, па денес, откако едитирав видео, сфатив дека некако само од себе си се има префрлено во бесплатна верзија. Дали има некој што може да ми помогне како да го користам програмов без watermark? Работам на macbook.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
47.000
Мислења
973.042
Членови
35.348
Огласи
2.935
Најнов член
MilaKalkova93
На врв Дно