1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

WISP конвенција (150 бесплатни mikrotik рутери)

Дискусија во форумот 'ИТ Вести од светот' започната од xenon, 5 Јануари 2016.

 1. DrMTR

  DrMTR
  Guru

  6,255
  6,366
  27 Март 2014
  Или вo превoд без 100 еврa не мислете дa oдите.
   
  На Luidgi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. HardCorec

  HardCorec
  Unbeatable

  3,101
  4,375
  4 ноември 2013
  Машко
  Па горе, долу 100тина евра ке се таман.
   
 3. kirev

  kirev
  Unstoppable

  5,321
  3,716
  31 Мај 2010
  Машко
  ICT ветеран
 4. emet_

  emet_
  Гостин

  запознаваш нови луѓе, се формираат нови контакти.
  никако не си на свое, може само во плус. ;)
   
  На kirev му/ѝ се допаѓа ова.
 5. vlatko175

  vlatko175
  Gaining Experience

  275
  104
  15 Јули 2008
  A moze i nekoja slovenka da vi se postreki :) neli.........
  To bi bilo prav bonus u cela rabota.
   
 6. smole

  smole
  Unstoppable

  2,996
  3,385
  18 Април 2007
  Slovenke se satiru od k***a :)
   
  На vlatko175 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. vlatko175

  vlatko175
  Gaining Experience

  275
  104
  15 Јули 2008
  Svugde se zene onode, samo treba da si mangUUp.
   
  На DrMTR и smole им се допаѓа ова.
 8. emet_

  emet_
  Гостин

  и сега ќе има ли организација за одење или?
   

Сподели

Вчитување...