• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Wireless USB Adapter

  • Ја почнал/а темата
  • #1

bobiskopje

Intern
30 јуни 2008
59
0
skopje
imam 2 Wireless USB Adapteri ... ( D-Link DWL-G122)

Moze li nekoj da mi objasni kako da povrzam dva kompjutera so niv vo mreza ???
Mi treba objasnuvanje kako da podesam, kade se pravi toa ?????
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
42,729
Мислења
831,472
Членови
28,721
Најнов член
AIRTC
На врв Дно