1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Wireless Controller Adapter

Дискусија во форумот 'Купувам' започната од Martin Arsov, 15 oктомври 2019.

 1. Martin Arsov

  Martin Arsov
  Gaining Experience

  136
  84
  17 oктомври 2016
  Машко
  Дали некој продава или ако знае каде може да се најде(Кај нас) вакво нешто.
  NEW-Wireless-Controller-Adapter-for-Nintendo-Switch-PS3-PS4-Joy-Con-Xbox-One-Plug-and-Play.jpg
   
 2. Martin Arsov

  Martin Arsov
  Gaining Experience

  136
  84
  17 oктомври 2016
  Машко
  Anybody..? Или да чекам 40 дена од Али.
   
Слични теми
 1. bobiskopje
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  1,196
 2. Pinceta
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  1,721
 3. LaLi
  Одговори:
  1
  Прегледи:
  496
 4. HardCorec
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,095
Вчитување...

Сподели

Вчитување...