• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Windows XP Themes

  • Ја почнал/а темата
  • #1

Turbut

Intern
13 јуни 2008
31
0
Moze li nekoj da mi pomogne da najdm tema za WinXp...potocno baram tema so fudbalskiot klub Juventus....Fala
 
  • Ја почнал/а темата
  • #3

Turbut

Intern
13 јуни 2008
31
0
Fala drugar ama nemozam da ja downloadiram....
A dali ako simnam ova programcevo i instaliram nekoja tema, ke mi go uspori PC-to....imam Pentium 4 3.0Ghz so 512 RAM???
 

MetalGear

On your way to fame
14 април 2007
3,000
509
www.ibiz.mk
абе луѓе самите можете да си направите ептен тема по вкус

windows blinder најдете некоја добра тема не windows classic како што е горе
средете си ги иконите имате сетови на икони од фудбал
и viola :)
 

fuUuUzZzZy

On your way to fame
14 декември 2007
4,843
910
Ohrid
@Password
Пази на страната, и сугестирам да го избришеш тој линк. Преполн е со гадинки.

@Turbut

Разгледај ја оваа тема. Имаш доста страни наведени. Разгледај некој од постот на MG, мислам имаше sports theme и слично.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
44,011
Мислења
854,594
Членови
29,639
Најнов член
Ivica_regan
На врв Дно