1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Windows XP 64 bit

Дискусија во форумот 'Microsoft Windows' започната од ileste, 13 Септември 2014.

 1. ileste

  ileste
  Gaining Experience

  1,241
  303
  26 Јануари 2012
  Mi treba nekoj proveren torrent za windows XP 64 bit vo pp i kako da napravam od ne butabilno ISO butabilno za da startuvam
   

Сподели

Вчитување...