1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Windows VPS

Дискусија во форумот 'Веб Хостинг' започната од ViktorGrebenaroski, 3 oктомври 2017.

 1. ViktorGrebenaroski

  ViktorGrebenaroski
  Intern

  14
  3
  29 Август 2016
  Машко
  Поздрав дечки. Доколку е некој е во можност да ми предложи Windows ВПС локација Америка евтини но и квалитетни. Благодарам однапред.
   
 2. artweb

  artweb
  On your way to fame

  1,184
  521
  5 Март 2012
  Машко
  невработен
 3. P.Overdrive

  P.Overdrive
  Gaining Experience

  460
  489
  23 Јуни 2010
  Winity. На врвот на страната имаш купон за 20% попуст.

  Членот бара VPS, не VPN. Башка што TunnelBear е еден од полошите VPN провајдери...
   
 4. artweb

  artweb
  On your way to fame

  1,184
  521
  5 Март 2012
  Машко
  невработен
  Се извинувам, од брзање не сум приметил, инаку сум користел многу VPN сервиси и можам да кажам дека TunnelBear ич не е лош.
   
 5. Mr.Jack

  Mr.Jack
  Gaining Experience

  612
  342
  9 Февруари 2008

Сподели

Вчитување...