• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Windows трикови

  • Ја почнал/а темата
  • #1

reng

Intern
13 август 2007
683
19
Дали понекогаш сте посакале да го направите windows според вашите потреби доколку е така тогаш посетете го следниов блог на кој се нудат разни решение како да го промените и подесите според вашите желби. Значи од она што набрзина го видов од блогот има разни трикови и решенија како да ги промените нештата што досега не сте знаеле како. Доколку имате предлог вакви страници или слични трикови пуштете ги тука.
 

Нови мислења

Последни Теми

Статистика

Теми
43,792
Мислења
850,516
Членови
29,480
Најнов член
EnemyUnit
На врв Дно