1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Продадено Windows таблет Тесла M8WK

Дискусија во форумот 'Продавам' започната од martinmax, 17 Февруари 2020.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. martinmax

  martinmax
  Gaining Experience

  145
  125
  1 Март 2013
  Машко
  Земен пред околу 1-2 години од телеком, некористен(вклучен само да видам дали работи).
  Со оригиналната кутија, со тастатура и се што оди со него. Гаранција е истечена.

  Повеќе детали TESLA M8WK tablet

  Цена 4000 денари
   
 2. VerifiedUsers Overlay
  Necromancer

  Necromancer
  Unstoppable

  3,223
  3,575
  24 Февруари 2012
  Машко
  GIS
  Ти пишав ПП.
   
  На martinmax му/ѝ се допаѓа ова.
 3. martinmax

  martinmax
  Gaining Experience

  145
  125
  1 Март 2013
  Машко
  Продадено на @Angelina drakulovska. Создравје да се користи.

  Може клуч.
   
  На Necromancer му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели

Вчитување...